Select Page

Apgūsti jaunas zināšanas mūsu kursos.

ĀTRI, NODERĪGI UN IZDEVĪGI!

Kāpēc tērēt laiku un mācīties vienu novirzienu vairākus gadus, ja var apmeklēt mūsu kursus klātienē vai noklausīties onlainā jau saīsinātā veidā un saņemt atbildes uz visiem jautājumiem. Mūsdienu pasaulē jāapgūst zināšanas ātri un pēc iespējas īsākos termiņos, lai neatpaliktu no jaunākajām tendencēm un aktualitātēm. 

Klātienes kursi

Piedāvājam kursus klātienē pie mums Rīgā, Aptiekas ielā 17a vai kādā lielākā telpā Rīgā.

Online kursi

Piedāvājam jaunu un inovatīvu apmācības veidu onlainā. Jums ir iespēja iegādāties kursu online un noskatīties sev vēlamā laikā un dienā.

Tiešsaistes kursi

 Piedāvājam apgūt sev vēlamos kursus konkrētā dienā un laikā, bet no sava datora jebkurā Jums ērtā vietā.

Novirzieni

Novirzieni

Personāla vadība

Esam uzaicinājuši zinošus praktiķus un lektorus. Apkopojuši aktuālākās tēmas.. Noteikti ieskaties, jo personāla vadībā vienmēr ir ko jaunu iemācīties.

Būvniecība un metālapstrāde

Kursi pieejami par daudz un dažādām tēmām būvniecībā prasības un standarti, kā arī citas aktuālas tēmas. Mēs esam apkopojuši svarīgākās un pieprasītākās tēmas un saorganizējuši kursus ar pieprasītiem un pārbaudītiem ekspertiem.

Maksātnespēja

Uzaicinājām ļoti zinošu un pieredzējušu juristu, lai pastāstītu un atbildētu uz visiem aktuāliem jautājumiem par maksātnespēju. Maksātnespējas procesu un izmaksām, kā arī visu aktuālāko ap un par maksātnespēju jurisdiskām personām un maksātnespēju fiziskām personām. Ieskaties kursos un saņem atbildes un padomus, lai saekonomētu savus līdzekļus.

ISO 9001

Standarta skaidrojums un paredzētie kursi no mūsu pieredzējušiem pasniedzējiem. Visas aktuālākās tēmas priekš uzņēmumiem par un ap ISO 9001 standartu.

ISO 50001

Kursi pieejami par daudz un dažādām ap un par ISO 50001. ISO 50001 sertifikāts ir risinājums Energoefektivitātes likumaprasību izpildei. Sīkāk iepazīstoties ar kursiem.

Datu aizsardzība

Pieejami kursi tiešsaistē un onlinā par datu aizsardzību dažādos novirzienos.

Bērnu tiesību aizsardzība

 

Reģistrējies jau šodien!

Kļūsti zinošāks par citiem.

Kāpēc Jums vajag apmeklēt kursus?

Kāpēc Jums vajag apmeklēt kursus?

Ieraksts savā CV un jaunas darba iespējas

Tas nav noslēpums, ka darba devēji jauno pretindentu izskata caur CV un ir ļoti svarīgi vai cilvēks turpina attīstīt savas zināšanas.

Jauni kontakti

Klātienes kursos noteikti ir iespējamas jaunas iepazīšanās un jaunu vērtīgu kontaktu ieguve. 

Jaunu vērtīgu zināšanu apguve

Noteikti jaunas zināšanas ļauj skatīties uz pasauli plašāk un iepazīt pasauli no jauna. Jaunas zinšānas ir jaunu sasniegumu starta punkts.

Pašdisciplīna

Līdz ar pašdisciplīnu Jūs attīstat arī neatlaidību, centību un gribasspēku, kas virza uz mērķu piepildīšanu.

Populārākās kursu tēmas

Populārākās kursu tēmas

“Ugunsdrošības noteikumi”

“Iekšējais auditors”

Kāpēc apmācīties pie mums?

Kāpēc apmācīties pie mums?

Z

Mācību centrs strādā no 2016. gada

Z

Vairāk nekā 700 apmācāmo pabeiguši mūsu kursus

Z

Rūpīgi izstrādāti un saplānoti kursi

Z

Labākie un kompetentākie pasniedzēji

Mācies sev ērtā vietā un laikā

Attālināto kursu priekšrocības

Online ir jauna un inovatīva iespēja mācīties un apgūt jaunas zināšanas sev ērtā vietā un laikā. Tā ir iespēja visiem mācīties un apgūt jaunas zināšanas.

Par mums

Par mums

SIA Sertifikācijas centrs ir dibināts 2012. gadā, lai sniegtu visa veida kvalitatīvas sertifikācijas pakalpojumus uzņēmumiem un arī privātpersonām. Mūsu firma veic sertifikāciju dažādās jomās, sīkāk var iepazīties šeit: http://www.persc.lv/lv/pages/par-mumsPapildus iepriekš minētajam veicam trešās puses auditus metālapstrādes uzņēmumos, piesaistot kvalificētus ekspertus.

Saņēmuši sertifikātu

Kursu tēmas kopā

Pasniedzēji

Novirzieni

Atsauksmes

Atsauksmes

Paldies Jums ļoti noderīgi kursi par : Kā uzsākt savu uzņēmējdarbību. Tiešām pamācoši skaidri paskaidrots un izklāstītas jaunā uzņēmēja darbības. Pirms kursa bija daudz jautājumu, bet bija ideja. Noteikti iesaku.

Jana Frīdriha

Ļoti noderēja kursi “Iekšējais auditors” ieviesa skaidrību priekš mūsu uzņēmuma. Paldies, iesaku.

Jānis Bērziņš

Biežāk uzdotie jautājumi?

Vai es saņemšu sertifikātu izejot Jūsu kursus?

Jā, protams. Ja Jums nepieciešams sertifikātu varam Jums izsūtīt pa pastu vai arī to var saņemt pie mums Rīgā, Aptiekas ielā 17a.

Kā notiek apmācības online?

Iegādājoties kursu Jums atnāk pieeja uz platformu kurā ir ievietoti visi video materiāli, kurus Jūs varat apskatīt sev vēlamā laikā un vietā, galvenais, lai Jums ir interneta pieslēgums.

Vai online video man pieejami tikai vienu reizi?

Nē, iegādājoties kursu tas Jums pieejams ir visu laiku un pārskatīt video Jūs varat tik reizes, cik Jums nepieciešams.

Kā veikt apmaksu uzņēmumam?

Jāaizpilda pieteikuma anketa un ar Jums sazināsies un atsūtīs vai arī jāuzraksta uz diana.busa@persc.lv kādu kursu Jūs vēlaties un, kam, tad Jums atsūtīs rēķinu priekš uzņēmuma.