Select Page

Visi kursu novirzieni

Sagatavojām pēc iespējas dažādākas un aktuālākas tēmas ar kurām var iepazīties zemāk. Mēs turpināsim un papildināsim kursus un pievienosim arī jaunus virzienus, kas noteikti jūs interesēs.

Novirzieni

Novirzieni

Personāla vadība

Esam uzaicinājuši zinošus praktiķus un lektorus. Apkopojuši aktuālākās tēmas.. Noteikti ieskaties, jo personāla vadībā vienmēr ir ko jaunu iemācīties.

Būvniecība un metālapstrāde

Kursi pieejami par daudz un dažādām tēmām būvniecībā prasības un standarti, kā arī citas aktuālas tēmas. Mēs esam apkopojuši svarīgākās un pieprasītākās tēmas un saorganizējuši kursus ar pieprasītiem un pārbaudītiem ekspertiem.

Maksātnespēja

Uzaicinājām ļoti zinošu un pieredzējušu juristu, lai pastāstītu un atbildētu uz visiem aktuāliem jautājumiem par maksātnespēju. Maksātnespējas procesu un izmaksām, kā arī visu aktuālāko ap un par maksātnespēju jurisdiskām personām un maksātnespēju fiziskām personām. Ieskaties kursos un saņem atbildes un padomus, lai saekonomētu savus līdzekļus.

ISO 9001

Standarta skaidrojums un paredzētie kursi no mūsu pieredzējušiem pasniedzējiem. Visas aktuālākās tēmas priekš uzņēmumiem par un ap ISO 9001 standartu.

ISO 50001

Kursi pieejami par daudz un dažādām ap un par ISO 50001. ISO 50001 sertifikāts ir risinājums Energoefektivitātes likumaprasību izpildei. Sīkāk iepazīstoties ar kursiem.

Datu aizsardzība

Pieejami kursi tiešsaistē un onlinā par datu aizsardzību dažādos novirzienos.

Bērnu tiesību aizsardzība

 

Biežāk uzdotie jautājumi?

Vai es saņemšu sertifikātu izejot Jūsu kursus?

Jā, protams. Ja Jums nepieciešams sertifikātu varam Jums izsūtīt pa pastu vai arī to var saņemt pie mums Rīgā, Aptiekas ielā 17a.

Kā notiek apmācības tālmācībā?

Iegādājoties kursu tālmācībā Jums atnāk pieeja uz platformu kurā ir ievietoti visi video materiāli, kurus Jūs varat apskatīt sev vēlamā laikā un vietā, galvenais, lai Jums ir interneta pieslēgums.

Vai tālmācībā video man pieejami tikai vienu reizi?

Nē, iegādājoties kursu tas Jums pieejams ir visu laiku un pārskatīt video Jūs varat tik reizes, cik Jums nepieciešams.

Kā veikt apmaksu uzņēmumam?

Jāaizpilda pieteikuma anketa un ar Jums sazināsies un atsūtīs vai arī jāuzraksta uz diana.busa@persc.lv kādu kursu Jūs vēlaties un, kam, tad Jums atsūtīs rēķinu priekš uzņēmuma.

Rezervē kursu jau šodien!

Apskatīt visus kursusSazināties ar mums